Modal Login Example

Modal Login Example

سوالات متداول

×
 • منظور از کیفیت طلایی، نقره ای و برنز چیست؟

  برای بالا بردن قدرت انتخاب مشتریان و پوشش تمام نیازمندی های آنان، سامانه مترجمین زبانه بر اساس یک ارزیابی کیفی، مترجمین خود را به سه دسته طلایی، نقره ای و برنز تقسیم کرده است که مشتری بتواند سفارش خود را بنا بر اهمیت کیفیت و هزینه در سه درجه بندی طلایی (مترجمین ممتاز و مجرب) ، نقره ای (مترجمین حرفه ای ) ، برنز (مترجمین عادی وکم تجربه) و با قیمتهای متناسب با آن انجام دهد.
×
 • نحوه پرداخت با کارت های عضو شتاب چگونه است؟

  کافی است شما در صفحه گام سوم سفارش ترجمه و پرداخت گزینه "پرداخت آنلاین" و سپس دکمه "درگاه پرداخت بانک سامان" کلیک کنید، بعد از انتخاب این گزینه وارد درگاه پرداخت بانک سامان می شوید. بعد از وارد کردن مشخصات، چنانچه مشکلی از نظر اعتبار حساب و مشخصات کارت شما نباشد پرداخت انجام شده و در انتها دکمه تکمیل فرایند خرید را بفشارید و شما دوباره به سامانه مترجمین زبانه هدایت می شوید که شامل پیام موفقیت آمیز بودن پرداخت سفارش و کد رهگیری می باشد. کار در این نقطه تمام شده است و سفارش شما حداکثر در زمان تحویل سامانه انجام خواهد شد.
×
 • نحوه تضمین امنیت پرداخت آنلاین چگونه است؟

  با توجه به اینکه در مرحله پرداخت شما به درگاه پرداخت بانک ارجاع می شوید، کلیه مباحث امنیتی به درگاه پرداخت اینترنتی بانک مربوط است و توسط بانک تضمین می گردد.
×
 • در حال حاضر چه بانکهایی پرداخت اینترنتی را پشتیبانی می کنند؟

  شما با تمامی کارتهای عضو شتاب میتوانید پرداخت اینترنتی انجام دهید.
×
 • نحوه گارانتی و مرجوع کردن سفارش ها چگونه است؟

  جهت مرجوع کردن سفارش کافی است از طریق بخش پشتیبانی اعتراض خود را بنویسید تا توسط تیم ارزیابی بررسی گردد و در صورت تایید، کل مبلغ به شما مرجوع خواهد شد، لازم به ذکر است که اعتراضاتی که در مدت تعیین شده انجام نپذیرد(48 ساعت) قابل بررسی نیست.
×
 • در حال حاضر از چه زبان هایی جهت ترجمه پشتیبانی می کنید؟

  در حال حاضر تنها زبان انگلیسی برای ترجمه پذیرفته میشود.
×
 • قیمت و زمان سفارش ها در سیستم شما چگونه و بر چه اساس تعیین می گردند؟

  قیمت بر اساس زبان ، زمینه ،تعداد کلمات و زمان محاسبه می گردد. ما سفارش ها را در سه قالب سفارش های عادی ، نیمه فوری و فوری از مشتریان قبول میکنیم و بر این اساس سه قیمت برای انجام سفارش به او داده میشود. زمان سفارش فوری تقریبا نصف زمان عادی خواهد بود. چنانچه اصرار دارید که سفارش شما سریعتر از زمان های داده شده در سایت انجام شود برای هماهنگی های مربوطه با شماره تلفنهای مندرج در سایت تماس بگیرید؛ در صورت امکان این کار برای شما انجام خواهد شد. همچنین به منظور رعایت عدالت هم برای مشتری و هم مترجم، قیمت گذاری برای سفارش ها براساس تعداد کلمات برآوردی سفارش انجام می پذیرد.
×
 • آیا بجز تخفیف حجمی تخفیف دیگری نیز برای مشتریان در نظر گرفته شده است؟

  بله، تخفیفاتی از قبیل خرید اعتبار و استفاده از جایزه.
×
 • چگونه در سایت شما سفارش ترجمه بگذارم؟

  در صفحه خانه از طریق دکمه " ارسال فایل" یا "ارسال لینک" در سایت zabane.com امکان ایجاد سفارش وجود دارد. متن شما میتواند در قالب فایلهای با پسوند doc, txt ,zip پس از اندکی صبر توسط اپراتور های ما شمرده و قیمت گذاری میشوند.
×
 • از چه طریقی انجام یافتن سفارش را به من اطلاع می دهید؟

  از طریق ایمیل و SMS انجام یافتن سفارش به شما اطلاع داده میشود. همچنین در صورت نیاز از طریق پشتیبانی تلفنی میتوانید از انجام سفارش خود مطلع گردید.
×
 • برای دریافت سفارش انجام شده چه باید کرد؟

  پس از انجام سفارش ، ترجمه شما تایپ شده و در صفحه شخصی شما قرار خواهد داشت .شما کافیست به سایت login کرده و در صفحه سفارش های خود فایل سفارش انجام شده را دریافت کنید.
×
 • منظور از پشتیبانی چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟

  در صورتی که نیاز پیدا کنید سوالی بپرسید و یا توضیحی را به مترجم و یا مسئولین سایت منتقل کنید می توانید در صفحه اصلی خود با انتخاب منوی "پشتیبانی و تیکت" و یا گزینه "پشتیبانی" بر روی یک سفارش خاص، پیام خود را منتقل کنید و از همان طریق پیگیر دریافت جواب خود باشید. از طریق تلفن و پشتیبانی چت آنلاین نیز پاسخگوی شما هستیم.
×
 • آیا امکان پیاده سازی فایل های صوتی و فیلم (تبدیل صوت به متن) و ترجمه آن را دارید؟

  بله این سرویس در سامانه مترجمین زبانه ارائه می شود. برای انجام اینکار با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید که دراین صورت قیمت براساس زمان فایل در نظر گرفته می شود.
×
 • چگونه می توان به عنوان مترجم با شما همکاری داشت؟

  به صفحه اول سایت رفته و گزینه "استخدام مترجم" را از منوی سامانه مترجمین زبانه انتخاب کنید. مشخصات خواسته شده را وارد کنید و منتظر پیام ما برای تعیین وقت آزمون ورودی باشید.